SPEKTAKULARNE ZWYCIĘSTWO PRZECIWKO WANICA STAR

Opublikowano w 19 lutego 2023 08:39

W ubiegłym tygodniu odnieśliśmy zwycięstwo 8-1 mimo problemów kadrowych spowodowanych kontuzjami.

Pierwsze 10 minut meczu spokojna gra, sprawdzanie przeciwnika z mała przewaga gry i dość szybko ląduje piłka w siatce. Bramkę na 1-0 strzela Bartek Ślęzak. Ruszyliśmy do ataku po kolejne bramki, długo nie musieliśmy czekać Kacper Świder zostaje sfalowany w polu karnym i mamy jedenastkę. Do rzutu karnego podchodzi sam poszkodowany i zamienia jedenastkę na bramkę. Po 25 minutach gry prowadzimy 2-0. To nie koniec wrażeń w pierwszej połowie, piłkę otrzymuje Nazar Melnyk na lewa stronę po przechwycie przez Pawła

Leszczyńskiego. Przy próbie minięcie rywala zostaje sfalowany i mamy już 2 jedenastkę w tym meczu. Do karnego podchodzi Kacper Dębski i również się nie myli. Mamy 3-0. Kilka minut po bramce popełniamy mały błąd w naszym polu karnym i jest 3 jedenastka w tym meczu lecz ta nie dla nas i przeciwnicy trafiają na 3-1. Po przerwie niespełna 10 minut musieliśmy czekać na bramkę, którą strzela nasz nowy zawodnik Maciek Capek. Uderzenie zza pola karnego, bramkarz nie daje rady i prowadzimy 4-1. Ta bramka przesądzila los drużyny przeciwnej. Kolejna bramka wpada prawie z rogu boiska dość nietypowa bramka, ale mamy już 5-1 dublera ustrzela Kacper Świder

Chwile później na 6-1 podwyższa Bartek Ślęzak. Ostatnie 10 minut do końca meczu i trafiamy jeszcze dwa razy do siatki Karol Szumilas podwyższa na 7-1 a wynik meczu ustala nasz nowy nabytek Nazar Melnyk i wygrywamy dość pewnie 8-1.

Teraz mała przerwa dwutygodniowa i wracamy !!!!