HUSARIA PODBIJA BELGIĘ! ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU....

Opublikowano w 9 czerwca 2023 18:56

W ubiegłą sobotę wybraliśmy się na turniej do Antwerpii organizowany przez Wit Rood Antwerpen. W turnieju brały udział główie polskie drużyny z Belgii, Holandii oraz Francji.

Trafiliśmy do grupy B, gdzie przyszło nam się zmierzyć z faworytami turnieju - Diamond Team oraz FC Bergen 2, ENSA i Polskie Orły. Grupę wygrywamy pewnie, nie tracąc nawet punktu. Nasz bilans w grupie wynosił 4 wygrane, 0 przegranych i 0 remisów. Bilans bramkowy 13-2

Ćwierćfinał jak i półfinał wygrywamy bez większych problemów po 3-0. W finale zmierzyliśmy się po raz drugi z faworytem - Diamond Team. Początek finału nie wyglądał dla nas dobrze, bo straciliśmy bramkę i przegrywaliśmy. Uśmiech zawodników jak i kibiców Diamond team nie trwał zbyt długo, bo jeszcze przed przerwą udaje nam się trafić dwukrotnie do bramki i do przerwy prowadziliśmy 2-1.

Druga połowa rozegrana mądrze przez nas, aby nie stracić bramki i tak też się stało. Turniej w Antwerpii uważamy za udany. Rozegraliśmy 7 meczy i ani razu nie przegraliśmy jak i nie zremisowaliśmy. Bilans końcowy wynosił 7-0 21-3

Wielkie podziękowania należą się przyjacielowi drużyny Wojtkowi, który bronił wyśmienicie, co można zauważyć po bilansie bramek jak i po tym, że Wojtek został najlepszym bramkarzem turnieju

Nie moglibyśmy zapomnieć również o naszych wspaniałych sponsorach, którzy wspierali nas przez caly turniej jak i wyjazd do Antwerpii.

Dziękujemy VitalFarma oraz Pure Honey . Dziękujemy, że jesteście z nami.