PORAŻKA NA ROZPOCZĘCIE RUNDY

Opublikowano w 2 lutego 2023 09:39

Niestety pierwszy mecz w tej rundzie rozpoczynamy od porażki na trudnym terenie HMSH>

Pomimo walki i wielu sytuacji bramkowych to drużynie przeciwnej udaje się wykorzystać nasze błędy i do przerwy przegrywamy 2-0.

Po powrocie na druga połowę gra była bardziej dynamiczna. Do 70 minuty przeciwnicy dobrze się bronili i skutecznie odpierali nasze ataki aż do 73 minuty gdzie prawo strona została ładnie zorganizowana akcja i tym samym trafiamy kontakt. Bartek Ślęzak umieszcza piłkę w siatce z tak zwanego kajora Przejęliśmy inicjatywę i ruszyliśmy do ataku. Chcieliśmy ten mecz zremisować a nawet walczyć o zwycięstwo. Bardzo szybko został wylany na nas kubeł zimnej wody i tracimy bramkę na 3-1 ale nie podawaliśmy się. Gramy do końca co pokazał ponownie Bartek Ślęzak i 10 minut przed końcem gry zdobywamy bramkę na 3-2 i w dalszym ciągu mamy możliwość przywieźć do domu przynajmniej punkt. Zaczęliśmy atakować przez co pozostawały luki i przeciwnik wykorzystał szanse - strzela nam jeszcze dwie bramki. Chcielismy wygrać a przynajmniej zremisować, ale niestety się nie udało.

Przegrywamy i bierzemy się do roboty a was zapraszamy na pierwszy mecz po przerwie, który rozegramy u siebie już w sobotę !!!